Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter

Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter

Plazhi i Vjeter, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona8242
€65,600
  • Property size 83 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket , nje banjo dhe nje ballkon.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property