Apartament per shitje ne bregdetin e Vlores,

Apartament per shitje ne bregdet

Skel-Uji i Ftoht Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2716
€77,000
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pozicionuar buz detit ne shetitoren Skel-Uji i Ftoht.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin banje dhe dy ballkone me pamje te plot nga deti.Fal vendodhjes se ti vetem pak metra nga deti dhe nga qendra e Skeles,Vlore blerja e keti apartamenti eshte nje investime ideal,si per banim ashtu dhe per nje shtepi pushimi prane detit.

  • Siperfaqja 110 m2
  • Cmimi 700 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property