Apartament per pushime ne Vlore | Shtepi Pushimi ne Uji te Ftohte Vlore

Apartament per pushime ne Vlore

Rruga Aleksander Moisiu, Vlore Web Reference: Prona7571
€175/jave
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per pushime ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen Uji i Ftohte. Apartamenti eshte i perber nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme dhe ofron parkim te sigurt.

Cmimi 1 Tetor – 15 Maj 25 euro/nata
16 Maj -10 Qershor 30 euro/nata
11-20 Qershor 35 euro/nata
21-30 Qershor 40 euro/nata
1-15 Korrik 45 euro/nata
16 Korrik – 25 Gusht 50 euro/nata
26 Gusht – 5 Shtator 45 euro/nata
6-30 Shtator 35 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property