Apartament per pushime ne Orikum | Shtepi Pushimi ne Orikum

Apartament per pushime ne Orikum

Kompleksi Soleal,Orikum Web Reference: Prona6399
€120/jave
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per pushime ne Orikum. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje residence te re banimi me pishin pozicionuar rreth 800 metra nga plazhi. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Ka kapacitet per 3 persona te rritur + 1 femije.

Cmimi Tetor-Prill 140 euro/java
Maj 175 euro/java
Qershor dhe Shtator 210 euro/java
Korrik-Gusht 240 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property