Apartament ne Uji te Ftohte Vlore | Agjensi Imobiliare ne Vlore

Apartament ne Uji te Ftohte Vlore

Uje i Ftohte, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6934
€40,000
  • Property size 64 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Lagjen Uji i Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores, dhe eshte i perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje ansore nga deti.

Siperfaqja e apartamentit 64 m2
Cmimi 40 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property