Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore

Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore

Uje i Ftohte, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6989
€75,000
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament ne shitje ne Uje te Ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi buz shetitores bregdetare dhe vetem 100 metra nga plazhi. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe dy ballkone.

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property