Apartament modern per shitje ne Vlore

Apartament modern per shitje ne Vlore

Lungomare, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7068
€70,000
  • Property size 64 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per shitje ne Vlore.  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe eshte i perber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkone me pamje te pjeseshme nga deti. Apartamenti ka arredim cilsor si dhe punime ekstra, dyer, pllaka, paisjet e tualetit etj.

Cmimi 70 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property