Apartament modern per shitje ne Radhime

Apartament modern per shitje ne Radhime

Radhime,Vlore Web Reference: Prona7722
€80,000
  • Property size 65 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi eshte arreduar ne menyr moderne dhe me punime cilsore. Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon me kuzhin ,nje banjo ,ballkon me pamje nga pishina dhe garazhd per dy makina.

Cmimi 95 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property