Vlore Apartamente me qira

Apartament me qira ne Vlore

Skel/Vlore Web Reference: Prona2267
€200/muaj
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron nje apartament 1+1 me qera.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles.Pak metra nga qendra e skeles.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhine dhe ballkon me pamje nga deti.

  • Cmimi 200 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

 

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property