Apartament me qira ne Vlore Shqiperi - Banesa me qera ne Vlore

Apartament me qira ne Vlore

Skele,Vlore Web Reference: Prona6057
€250/muaj
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron apartament me dy dhoma gjumi per qira ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles ne Vlore dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy ballkone dhe dy banjo. Apartamenti ka kuzhin dhe dhoma gjumi te mobiluara.

  • Siperfaqja 105 m2
  • Cmimi 250 euro/muaj

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property