Apartament me qira ne Uje te Ftohte Vlore | Apartment for rent in Vlora

Apartament me qira ne Uje te Ftohte

Uje i Ftohte Web Reference: Prona6545
€350/muaj
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ne Uje te ftohte Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme dhe ka kapacitet per 6 persona

Siperfaqja 120 m2
Cmimi per periudhen afatshkurtra
Tetor-Maj 40 euro/nata
Qershor 50 euro/nata
1-10Korrik 65 euro/nata
11 Korrik-20 Gusht 70 euro/nata
21-31 Gusht 65 euro/nata
Shtator 50 euro/nata

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property