Apartament me qira me pamje nga deti ne Vlore

Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Kalaja, Vlore Web Reference: Prona8256
€500/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per qira ne Vlore, Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6te te nje residence te re banimi me pishin.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property