Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare | Shtepi per shitje ne Lungomare

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7662
€95,000
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe me punime cilsore pozicionuar ne brezin e pare te shetitores. Perbehet nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin te perbashken , nje banjo dhe nje ballkon me pamje ansore nga deti. Apartamenti eshte plotsisht i arreduar dhe i paisur me certifikat pronsie.

Siperfaqja totale 80 m2
Cmimi 95 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property