Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona8131
€130,000
  • Property size 121 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri pozicionuar vetem pak metra nga deti ne zonen e Lungomares ne Vlore

Cmimi 140 000 euro 130 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property