Apartament i mobiluar ne qender te Vlores

Apartament i mobiluar ne qender te Vlores

Rruga Fiqirete Musta, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7170
€44,000
  • Property size 76.3 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament i mobiluar ne qender te Vlores. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Rrugen Fiqirete Musta, prane Kishes. Apartamenti ka mobilim modern dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe 2 ballkone.

Siperfaqja 76.3 m2
Cmimi 44 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property