Apartament i mobiluar ne Lungomare

Apartament i mobiluar ne Lungomare

Akademia e Marines Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7002
€35,000
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament i mobiluar ne Lungomare Vlore. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te Residenca Marina prane Shkolles se Marines dhe vetem 150 metra nga deti.

Cmimi 35 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property