Apartament 3+1 per shitje ne Vlore | Agjenci Imobiliare ne Vlore

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore

Rruga Kosova, Vlore Web Reference: Prona7781
€96,000
  • Property size 147 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 3+1 per shitje ne Vlore, Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne Rrugen Kosova dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon me pamje nga deti dhe sallon i madhe me kuzhin. Apartamenti eshte i arreduar dhe ka siperfaqe banimi 147 m2. Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe nje garazh.

Cmimi 96 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property