Apartament 3+1 per shitje ne Uji i Ftoht Vlore Shtepi per shitje ne Vlore

Apartament 3+1 ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4546
€180,000
  • Property size 210 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 210 m2.Apartamenti perbehet nga 3dhoma gjumi sallon me guzhin 2 banjo dhe verand e madhe me pamje nga deti.Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie dhe ka punime cilsore si: tavane gipsi , parket druri ,sistem qendror ngrohje-ftohje, tarac te mbuluar.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi ne rrugen Skele-Uji i Ftoht dhe ka mapje te paster nga deti.

  • Siperfaqe totale 210 m2
  • Cmimi 180 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property