Apartament 2+1 per shitje ne Vlore te Cobo Center

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore

Rruga Cameria Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7765
€59,000
  • Property size 85.5 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles ne Vlore dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi ,sallon me kuzhin, nje banjo dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti shitet i mobiluar.

Siperfaqja totale 85.5 m2
Cmimi 59 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property