Apartament 2+1 me pamje nga deti per shitje ne Vlore | Odeon Residence

Apartament 2+1 me pamje nga deti

Odeon Residence Web Reference: Prona7886
€81,840
  • Property size 81.84 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 me pamje nga deti per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi te pozicionuar ne nje kodrin ne Uje te Ftohte dhe vetem 500 metra nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon te perbashket me kuzhin, nje banjo dhe nje ballkon me pamje nga deti.
Ekziston mundsia dhe per garazh me pages ekstra.

Siperfaqja e apartamentit 81.84 m2
Cmimi 1 000 euro/m2

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property