Apartament 2+1 me pamje nga deti per shitje ne Vlore

Apartament 2+1 me pamje nga deti

Rruga Dhimiter Konomi, Vlore Web Reference: Prona7181
€70,800
  • Property size 76 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 me pamje nga deti per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi ne Rrugen Dhimiter Konomi, prane Vilave qeveritare ne Vlore. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Cmimi 70 800 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property