Ambient biznesi me qira ne Lungomare | Dyqan me qera ne Lungomare Vlore

Ambient biznesi me qira ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7427
€700/muaj
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ambient biznesi me qira ne Lungomare Vlore. Ndodhet ne katin e pare buz shetitores , eshte i pershtatshem per bare, restorante, pizzeri etj.

Siperfaqja e brendshme 67 m2.
Cmimi 700 euro/ muaj ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property