Properties | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA
Property Archive RSS feed for this section
€500/month 20220921_143453
 • Property size 62 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern per qira ne Vlore, Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkone me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6te te nje residence te re...

€108,000 20220603_091605

Papafingo per shitje ne Vlore

Plazhi i Vjeter, Vlore
 • Property size 76 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Papafingo per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te plazhit. Prona disponon Certifikat Pronsie....

€58,000 20221111_111016

Garsoniere per shitje ne Vlore

Plazhi i Vjeter, Vlore
 • Property size 51 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Studio per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri ne zonen e Plazhit te Vjeter. Apartamenti eshte i arreduar dhe me dokumentacion dhe i paisur me Certifikat...

€90,000 20221013_094803

Apartament në shitje Vlorë

Pelivan Leskaj, Vlore
 • Property size 125 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore vetem 5 min ne kembe nga plazhi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 125 m2 dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 tualete dhe nje...

€400/month 20220921_143458
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern per qira ne Vlore, Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6te te nje residence te re...

€65,600 Shitur Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter
 • Property size 83 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket , nje banjo dhe nje ballkon....

€130,000 Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore
 • Property size 121 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti. Ndodhet ne katin e...

€106,000 Shitur 20220715_181813
 • Property size 97 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me pamje nga deti per shitje ne Lungomare, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, 1...

€59,000 Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore
 • Property size 106 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri ne Rrugen Zenel Murra. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin , 2...

€84,000 Apartament per shitje ne Lungomare
 • Property size 84 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 pert shitje ne Lungomare, Vlore.  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te shetitores....

error: © Irea Property