Ndertim i ri | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Ndertim i ri RSS feed for this section
€57,600 Apartamente per shitje ne Radhime
  • Property size 48 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron apartamente për shitje në kompleksin e banimit në Radhime. Ky kompleks i ri banimi po ndërtohet me materiale të cilësisë së lartë dhe vetem pak metra nga...

error: © Irea Property