Mobilim i ri | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Mobilim i ri RSS feed for this section
€350/week 188851232

Apartament pushimi ne Vlore

Rruga Azem Sulo
  • Property size 110 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Apartament pushimi ne Vlore, ndodhen ne katin e pare dhe te dyte te nje residence te re banimi ne Uje te Ftohte. Apartamentet perbehen nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin, dy banjo...

error: © Irea Property