Dyqane per shitje dhe me qera
Property Archive | Komerciale RSS feed for this section
€270/month

Dyqan me qira ne Vlore

Rruga Hajredin haxhiraj
 • Property size 52 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Dyqan me siperfaqe 52 m2 me qira ne Vlore, ndodhet ne Rrugen Hajredin Haxhiraj vetem pak metra nga Bulevardi Ismail Qemali. Cmimi 270 euro/muaj...

€700/month Ambient biznesi me qira ne Lungomare
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ambient biznesi me qira ne Lungomare Vlore. Ndodhet ne katin e pare buz shetitores , eshte i pershtatshem per bare, restorante, pizzeri etj. Siperfaqja e brendshme 67 m2. Cmimi 700...

€270,000
 • Property size 150 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Dyqan per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, 200 metra nga plazhi ne rrugen Sazani dhe ka siperfaqe te brendshme 150 m2 + 150 m2 siperfaqe jashtme. I...

€389,000

Zyre per shitje ne Tirane

Rruga Sami Frashri
 • Property size 174 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Ambjent biznesi per shitje ne rrugen Sami Frashri prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Amjenti ka siperfaqe 173 m2 me dy fasada xhami me pamje nga rruga. I paisur me...

€550/month
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Dyqan me qera ne qender te Vlores,Skele. Ambjeni ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri ne zonen e Skeles,prane bar Piazza.Dyqani ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i...

error: © Irea Property