Apartamente per shitje ne Vlore, Radhime, Orikum, Sarande, Apartment me qera
Property Archive | Apartamente RSS feed for this section
€500/month 1

Apartment modern me qira ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 90 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern me qera ne qender te qytetit. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne...

€79,000 Apartament per shitje ne Vlore
 • Property size 64 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore, perbehet nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo edhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri dhe te mire administruar...

€400/month Qira Stadiumi

Apartament me qira ne Vlore

Stadiumi, Vlore
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1 prane Stadiumit ne Vlore. Apartmenti eshte i sapo arreduar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri...

€65,600 Shitur Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter
 • Property size 83 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket , nje banjo dhe nje ballkon....

€130,000 Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore
 • Property size 121 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti. Ndodhet ne katin e...

€106,000 Shitur 20220715_181813
 • Property size 97 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me pamje nga deti per shitje ne Lungomare, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, 1...

€70,000 Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore
 • Property size 106 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri ne Rrugen Zenel Murra. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin , 2...

€106,500 Shitet Apartament ne Radhime
 • Property size 71 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Shitet Apartament ne Radhime. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje kompleks te ri residencial...

€108,000 papafingo per shitje ne Vlore
 • Property size 76 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Papafingo per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te plazhit. Prona disponon Certifikat Pronsie...

€58,000 Shitur Studio_Sale_Vlore
 • Property size 55 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Garsoniere per shitje ne Vlore, Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri ne zonen e Plazhit te Vjeter. Apartamenti eshte i arreduar dhe me dokumentacion te plote....

error: © Irea Property