Pamje nga Deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi | Page 4
Property Archive | Pamje nga Deti RSS feed for this section
€175/week
 • Property size 105 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament 2+1 per pushime ne Sarande.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,sallon me guzhin te paisur me te gjitha aksesoret,tualet dhe ballkon me pamje nga...

€350/month
 • Property size 144 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qera ne Vlore i perber nga 1 dhome gjumi matrimonaial,sallon,Kuzhin me ambjent ngrenje te ndar nga salloni,tualet i paisur me vask me hidromasazh dhe verand te madhe me...

€200/month
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament 1+1 me qera.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles.Pak metra nga qendra e...

€36,000 Shitur
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me...

€85,000 Shitur

Apartament per shitje ne Vlore

Rezidenca Marina Vlore
 • Property size 128 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartamente 2+1per shitje  me siperfaqe 128 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane Akademis se Marines vetem pak metra nga deti.Apartamenti perbehet nga Sallon...

€350/month

Apartament me qera ne plazh

Prane Akademis se Marines,Vlore
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property disponon nje apartament 2+1 per qera verore dhe qera afatgjate.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 tek rezidenca Marina ne Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi...

€33,000 Shitur

Apartamente me pamje nga deti

Uji i Ftoht/Vlore
 • Property size 33 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamentet jane te pozicionuara ne zonen me te bukur te Vlores te te Kalase se saj, Apartamentet i karakterizon pamja mahnitese nga deti Jon, freskia dhe pastertia e zones aty....

error: © Irea Property