2 minuta nga qendra e qytetit | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 2 minuta nga qendra e qytetit RSS feed for this section
€350/week

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

€220/month
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

error: © Irea Property