2 min nga plazhi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 2 min nga plazhi RSS feed for this section
€81,840 Apartament 2+1 me pamje nga deti
  • Property size 81.84 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament 2+1 me pamje nga deti per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi te pozicionuar ne nje kodrin ne Uje te Ftohte dhe vetem 500...

€300,000 Shitur
  • Property size 336 m²
  • Property size 2 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament  papafingo ne zonen e Kalas ne Vlore.Papafingo ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe ka pamje fantastike nga deti , ajo...

error: © Irea Property