10 min nga qendra e qytetit | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 10 min nga qendra e qytetit RSS feed for this section
€300,000 Shitur
  • Property size 336 m²
  • Property size 2 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament  papafingo ne zonen e Kalas ne Vlore.Papafingo ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe ka pamje fantastike nga deti , ajo...

error: © Irea Property