Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA

Listimet e Fundit

€850,000

Hotel per shitje ne Vlore

Lgj Bashkimi, Vlore
 • Property size 600 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 10+ Dhoma
 • Property size 8 Tualet

HOTEL PER SHITJE NE VLORE 600 m2 + truall 450 m2 Hoteli ndodhet ne lagjen “Bashkimi” ne kryqezimin e rrugeve ‘Zaho Koka dhe Osman Haxhiu’. Eshte i perbere nga 3...

€500/muaj 1

Apartment modern me qira ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 90 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern me qera ne qender te qytetit. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne...

€79,000 Apartament per shitje ne Vlore
 • Property size 64 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore, perbehet nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo edhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri dhe te mire administruar...

€400/muaj Qira Stadiumi

Apartament me qira ne Vlore

Stadiumi, Vlore
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1 prane Stadiumit ne Vlore. Apartmenti eshte i sapo arreduar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri...

€550/muaj 20220921_143453
 • Property size 62 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern per qira ne Vlore, Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkone me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6te te nje residence te re...

€108,000 20220603_091605

Papafingo per shitje ne Vlore

Plazhi i Vjeter, Vlore
 • Property size 76 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Papafingo per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te plazhit. Prona disponon Certifikat Pronsie....

€58,000 20221111_111016

Garsoniere per shitje ne Vlore

Plazhi i Vjeter, Vlore
 • Property size 51 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Studio per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri ne zonen e Plazhit te Vjeter. Apartamenti eshte i arreduar dhe me dokumentacion dhe i paisur me Certifikat...

€120,000 20221013_094803

Apartament në shitje Vlorë

Pelivan Leskaj, Vlore
 • Property size 125 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore vetem 5 min ne kembe nga plazhi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 125 m2 dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 tualete dhe nje...

€500/muaj 20220921_143458
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament modern per qira ne Vlore, Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6te te nje residence te re...

· View all listed properties ·
error: © Irea Property