Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA

Listimet e Fundit

€65,600 Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter
 • Property size 83 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket , nje banjo dhe nje ballkon....

€130,000 Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore
 • Property size 121 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament i mobiluar per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin, nje banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti. Ndodhet ne katin e...

€106,000 20220715_181813
 • Property size 97 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me pamje nga deti per shitje ne Lungomare, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, 1...

€59,000 Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore
 • Property size 106 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me 3 dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri ne Rrugen Zenel Murra. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin , 2...

€84,000 Apartament per shitje ne Lungomare
 • Property size 84 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 pert shitje ne Lungomare, Vlore.  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te shetitores....

€350/jave _Q7A2472

Apartament me qira ne Vlore

Plazhi i Vjeter, Vlore
 • Property size 73 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qira ditore prane plazhit ne Vlore. Kapaciteti 5 persona. Cmimi 50-80 euro/nata...

€66,500 20220715_122927
 • Property size 39 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Garsoniere per shitje ne Uje te Ftohte Vlore, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri rreth 200 metra nga deti....

€106,500 Shitet Apartament ne Radhime
 • Property size 71 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Shitet Apartament ne Radhime. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje kompleks te ri residencial...

€108,000 papafingo per shitje ne Vlore
 • Property size 76 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Papafingo per shitje ne Plazh te Vjeter Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri pozicionuar ne brezin e pare te plazhit. Prona disponon Certifikat Pronsie...

· View all listed properties ·
error: © Irea Property