Prona ne Himare Apartamente per shitje
Property Archive | Himare RSS feed for this section
€50,000 Shitur
  • Property size 400 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet

Irea Property ka per shitje kete toke ne rivieren shqiptare prane  fshatit Qeparo dhe vetem 5 minuta nga deti.Toka eshte pozicionuar ne nje kodrin me pamje nga deti dhe eshte e paisur...

€71,400
  • Property size 84 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje 5 apartamente ne Potam Himare.Apartamentet perbehen nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin banje dhe ballkon.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re me 3...

error: © Irea Property