Apartmente ne Dhermi, Pushime ne Dhermi
Property Archive | Dhermi RSS feed for this section
€188,500
 • Property size 183 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Dhermi me siperfaqe 90 m2 i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banje verand me pamje panormaike nga deti me siperfaqe 70 m2 dhe oborr privat me...

€44,100
 • Property size 48 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Residencen Dhermi Resort.Rezidenca Dhermi Resort eshte perceptuar si prova me e denje e persosmerise. Koleksioni elegant i ndertimeve, ofron jo vetem nje...

€83,200
 • Property size 64 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ky kompleks villash ndodhet vetem 200 metra nga plazhi me i bukur i rivieres, ne Dhermi. Vilate jane te vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 3200 m2 ato munde te organizohen ne...

error: © Irea Property