Verande e mobiluar | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Verande e mobiluar RSS feed for this section
€280/week Apartament pushimi me verande  ne Vlore

Apartament pushimi me verande

Rruga Murat Terbaci
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament pushimi me verande ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne Lungomare dhe eshte i perber nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo , 1 ballkon...

error: © Irea Property