Verand | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Verand RSS feed for this section
€105,000 Apartament me pamje te plot nga deti per shitje ne Vlore
  • Property size 100 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Shitet apartament me pamje te plot nga deti ne Vlore. Apartamenti ka punime cilsore dhe perbehet nga nje  dhoma gjumi, sallon me kuzhin nje banjo dhe verand me pamje te plot nga deti....

€350/month
  • Property size 144 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament me qera ne Vlore i perber nga 1 dhome gjumi matrimonaial,sallon,Kuzhin me ambjent ngrenje te ndar nga salloni,tualet i paisur me vask me hidromasazh dhe verand te madhe me...

error: © Irea Property