Vende parkimi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Vende parkimi RSS feed for this section
€190/month
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron me qira nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhin dhome gjumi me ballkon me pamje nga deti dhe...

error: © Irea Property