Vask me Hidromasazh | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Vask me Hidromasazh RSS feed for this section
€350/month
  • Property size 144 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament me qera ne Vlore i perber nga 1 dhome gjumi matrimonaial,sallon,Kuzhin me ambjent ngrenje te ndar nga salloni,tualet i paisur me vask me hidromasazh dhe verand te madhe me...

error: © Irea Property