Ofertat

Irea Property me rastin e 100 vjetorit te Pavarsis hedh ne treg oferta speciale.

Blini nje Apartament ne Vlore me date 28 te cdo muaj gjate gjithe vitit 2012 dhe perfitoni deri ne 100 euro ulje cmimi per 1 m2

Kontaktoni per te mesuar me shume rreth kesaj oferte

Cel +355 692125229

Sms +35569 6663188

Email info@ireaproperty.com