Tarrac me pamje nga deti | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Tarrac me pamje nga deti RSS feed for this section
€250,000 20170903_204746
  • Property size 216 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament luksoz per shitje ne Vlore. Ky super apartament ndodhet ne katin e 6 te nje residence te re banimi ne zonen e Kalas ne Vlore vetem 200 metra nga deti. Apartamenti eshte i...

€180,000 Shitur

Apartament 3+1 ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore
  • Property size 210 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 210 m2.Apartamenti perbehet nga 3dhoma gjumi sallon me guzhin 2 banjo dhe verand e madhe me pamje nga deti.Apartamenti eshte...

error: © Irea Property