Prona ne Sarande
Property Archive | Sarande RSS feed for this section
€80,000
 • Property size 115 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Sarande apartament per shitje me siperfaqe 115 m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence...

€420/week

Apartament me qera ne Sarande

Rruga Dhoma Spiro
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament modern me qera ne Sarande. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e...

€245/week

Apartamente per qera ne Sarande

Porti Turistik/Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin. Ky Apartament ndodhet ne nje pallat...

€350/week

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

€180,000
 • Property size 2000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan...

€280/week

Apartamente pushimi ne Sarande

Rruga Butrinti,Sarande
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Dy Apartamente pushimi ne Sarande te perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet ndodhetn ne katin e dyt te  nje pallat te ri vetem 20...

€260,000

Papafingo luksoze per shitje ne Sarande

Rruga Butrinti, Sarande
 • Property size 204 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament papafingo luksoz ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri vetem 20 metra nga deti. Apartamenti ka siperfaqe...

€210/week

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon...

€33,000

Apartament 1+1 ne Sarande

Prane Hotel Butrintit,Sarande
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje...

€57,000
 • Property size 94 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament me dy dhoma gjumi ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane shetitores buz deti dhe ka pamje te pjeseshme nga deti. Siperfaqja 94 m2 Cmimi 606...

error: © Irea Property