Property Archive | Shtepi pushimi RSS feed for this section
€240/week

Apartament me qera Orikum

Kompleksi Relax Orikum
 • Property size 105 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament pushimi ne Orikum me siperfaqe 105 m2.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin 2 ballkone dhe tualet.Apartamenti eshte i arreduar ne menyr moderne dhe ndodhet...

€245/week

Apartamente per qera ne Sarande

Porti Turistik/Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin. Ky Apartament ndodhet ne nje pallat...

€350/week

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

€150/month

Apartament per qera ne Vlora

Uji i Ftohte,Vlore
 • Property size 66 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per qera ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje reseidence banimi prane Akademis se Marines. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga sallon me kuzhin, dhome...

€210/week
 • Property size 65 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shtepi pushimi ne Orikum. Apartament i perber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne qytetin...

€280/week

Apartamente pushimi ne Sarande

Rruga Butrinti,Sarande
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Dy Apartamente pushimi ne Sarande te perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet ndodhetn ne katin e dyt te  nje pallat te ri vetem 20...

€210/week

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon...

€140/week

Apartament me qira ne Orikum

Kompleksi Soleal Orikum
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron nje apartament komod me qera ne Orikum.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi me pishin.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me...

€200/month

Apartament me qera ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron 10 apartamente me qera ne zonen e Ujit te Ftoht ne Vlore.Apartamentet ndodhen ne katin e 3 dhe te 4 te nje residence te re banimi.Apartamentet berbehet nga 1 dhome...

€595/week

Apartament me qira ne Sarande

Mango Beach,Sarande
 • Property size 98 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes nje apartament te mobiluar me mjaf shije.Apartamenti perbhet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin dhe ballkon me pamje nga...