Property Archive | Shtepi pushimi RSS feed for this section
€210/week

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon...

€350/week

Pushime ne Sarande

Plazh,Sarande
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Banjë

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes kete apartament te mobiluar ne menyr  moderne dhe me shume shije.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner...

€140/week

Pushime ne Vlore

Uji i Ftoht
 • Property size 66 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Apartament 1+1 per pushime ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te residences Odeon ne zonen e Ujit te Ftoht. Apartamenti perbehet nga 1 dhoma gjumi me ballkon me pamje nga...

€140/week

Apartament me qira ne Orikum

Kompleksi Soleal Orikum
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Irea Property ofron nje apartament komod me qera ne Orikum.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi me pishin.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me...

€280/week
 • Property size 70 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Apartamente pushimi ne Ksamil Sarande.Apartamentet ndodhen ne nje vile e cila  eshte e pozicionur vetem 10 metra nga plazhi i Ksamilit ne Sarande.Dhe ofron 18 dhoma per 2-3 dhe 4...

€245/week
 • Property size 60 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Apartamente me qera ne zonen e Jonufres ne Vlore.Apartamentet jane pjes e kompleksin turistik Jonufra dhe perbehet nga 1 dhome gjumi me 1 krevat dopio sallon me 2 krevata tek guzhin...

€200/month

Apartament me qera ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Irea Property ofron 10 apartamente me qera ne zonen e Ujit te Ftoht ne Vlore.Apartamentet ndodhen ne katin e 3 dhe te 4 te nje residence te re banimi.Apartamentet berbehet nga 1 dhome...

€140/week

Pushime ne Ksamil Sarande

Ksamil,Sarande
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Banjë

Vila Bujari eshte e pozicionur vetem 10 metra nga plazhi i Ksamilit ne Sarande.Dhe ofron 18 dhoma per 2-3 dhe 4 persona si dhe 3 Suita.Te gjitha dhomat kane pamje te plot nga deti dhe...

€595/week

Apartament me qira ne Sarande

Mango Beach,Sarande
 • Property size 98 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Banjë

Irea Property ofron per pushimet tuaja ne qytetin e Sarandes nje apartament te mobiluar me mjaf shije.Apartamenti perbhet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin dhe ballkon me pamje nga...

€210/week
 • Property size 90 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Banjë

Apartament ne Orikum i perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin banje dhe ballkon.Apartamenti eshte i disponushem per qera sezonale dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me...

Apartament per shitje ne Vlore,Toke per shitje,Apartamente me qera,Tirane,Vlore,Durres,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare,Ksamil,Pushime ne Shqiperi,Manaxhim Pronash