Property Archive | Komerciale RSS feed for this section
€550/month

Zyra me qira ne Tirane

Bulevardi Zogu I
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Ambjent zyrash me qira ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e dyt te nje pallati te ri me vendodhje ne bulevardin “Zogu I” rreth 100 metra nga hotel Tirana...

€900,000
 • Property size 312 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Bar restorant per shitje ne plazh Durres vija e par buz detit(Teuta). Restoranti eshte i arreduar dhe i paisur me te gjith aksesoret aktualish eshte ne gjendje pune. Ka siperfaqe 172...

€100,000

Apartament per shitje ne qender te Vlores

Rruga Ate Kristo Negovani
 • Property size 270 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 120 m2 + verand 150 m2.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo, dhe eshte i pozicionuar ne katin e...

€30,000 Shitur
 • Property size 63.3 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje dyqan ne qytetin e Vlores.Dyqani ndodhet pran Albano-Romina ne katin e par te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 63.3 m2 Cmimi 475 euro/m2...

€285,000
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Bar-Lokal ne zonen e Skeles ne Vlore vetem 50 metra nga Universiteti Ismail Qemali dhe 50 metra nga Porti Detar.Bari ndodhet ne katin e pare buz...

€290/month Shitur

Dyqan me qera ne Vlore

Blv Vlore-Skele
 • Property size 44 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Jepet me qera nje dyqan me siperfaqe 44 m2.Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne bulevardin Vlore-Skele.Dyqani eshte i pershtatshem per zyre,butique etj Kerko me shume...

€4,600/month
 • Property size 550 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 10+ Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Jepet me qera nje ambient  bznesi me siperfaqe totale 550 m2 nga e cila 300 m2 perbehen  nga 9 zyra 1 depo salle mbledhjesh per 10-12 persona 3 banjo dhe tarac me siperfaqe 250...

€550/month
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Dyqan me qera ne qender te Vlores,Skele. Ambjeni ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri ne zonen e Skeles,prane bar Piazza.Dyqani ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i...

€800/month

Ambjent Biznesi ne Tirane

Pallatet Moskat,Stadiumi Dinamo
 • Property size 107 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Ambjent Biznesi me siperfaqe 107 m2,kati i pare i rregulluar dhe Continue reading “Ambjent Biznesi ne Tirane” »...

€650
 • Property size 57 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Rezidenca Odeon.Apartamente ne Continue reading “Oferte speciale per festat e fundvitit” »...

Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne vlore,Tirane,Radhime,Orikum,Dhermi,Himare,Sarande,Shtepi pushimi ne vlore,Agjensi Imobiliare,Pushime ne Shqiperi,Manaxhim Pronash