Property Archive | Apartamente RSS feed for this section
€37,400 Shitur
 • Property size 68 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Kompleks Rezidencial i perber nga 4 kulla me 6 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh dhe parkime nentoksor.Ndodhet ne plazhin tradicional te qytetit rreth 700 metra nga qendra e Vlores...

€58,400
 • Property size 73 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shiten Apartamente 1+1 me sip 73-93 m2 dhe 2+1 me sip 110 Continue reading “Apartamente cilsor ne Vlore” »...

€39,600 Shitur

Apartamente per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shiten 2 Apartamente me siperfaqe 67 m2.Ndodhet ne katin e 3 te n Continue reading “Apartamente per shitje ne Vlore” »...

€300/month

Apartement me qera ne Vlore

Prane Hotel Delfinit/Vlore
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 2+1 i modiluar ndodhet ne kati e 3 te nje pallati Continue reading “Apartement me qera ne Vlore” »...

€105,000 Shitur

Apartamente per shitje ne Plazh

Skel-Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 105 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament 2+1 brezi i pare pamje e paster nga deti.Ndodhet Continue reading “Apartamente per shitje ne Plazh” »...

€28,000

Rezidenca Odeon

Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 35 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 1+1 2+1 3+1 dhe Studio.Ndodhen ne nje kompleks Continue reading “Rezidenca Odeon” »...

€300/month

Apartament me qera ne Tirane

Komuna e Parisit/Tirane
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me Qera ne Tirane.Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin Tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati prane...

€40,950 Shitur

Apartamente ne Uji te Ftoht

Uji i Ftohte/Vlore
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Rezidenca Koral e ndertuar ne vijen e pare prane Plazhit Continue reading “Apartamente ne Uji te Ftoht” »...

€19,800 Shitur
 • Property size 33 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente ne prenontim 1+1 2+1 3+1 dhe Studio me sip 33-155 m2.Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne faz punimesh me 8 kate banim 1 kate ambjent sherbimes dhe parkim...

€53,600

Apartament pushimi per Shitje

Plazhi i Vilave/Vlore
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament pushimi per shitje 2+1 me siperfaqe 67 m2 kati i 4 i Continue reading “Apartament pushimi per Shitje” »...