Property Archive | Me certifikat pronsie RSS feed for this section
€65,000

Vlore apartament 2+1 per shitje

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 110 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Vlore Apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne kati e 7 te nje pallati te ri ne Bulevardin Ismail Qemali ka nje siperfaqe 110 m2 dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi sallon...

€914,000

Toke ne Autostraden Durres-Tirane

Autostrada Durres-Tirane
 • Property size 10753 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje toke ne Autostraden Durres-Tirane km 3. Toka ka siperfaqe 10 753 m 2 dhe ndodhet buz autostrades. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.  ...

€285,000
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Bar-Lokal ne zonen e Skeles ne Vlore vetem 50 metra nga Universiteti Ismail Qemali dhe 50 metra nga Porti Detar.Bari ndodhet ne katin e pare buz...

€70,000

Apartament per shitje ne Sarande

Gjiri i Vilave,Sarande
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponin dy apartamente per shitje ne  Sarande  te perber nga dy dhoma gjumi.Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te nje residence te re prane gjirit te vilave ne...

€25,935 Shitur

Apartament per shitje ne bregdet Vlore

Skele-Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 65 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pozicionur ne shetitoren buz detit Skele-Uji i Ftoht prane Piceri Mustafa 100...