Zyra me qira ne Tirane

Zyra me qira ne Tirane

Bulevardi Zogu I Web Reference: Prona5669
€550/muaj
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ambjent zyrash me qira ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e dyt te nje pallati te ri me vendodhje ne bulevardin “Zogu I” rreth 100 metra nga hotel Tirana Internacional.Ambjenti ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte i perber nga 4 zyra , aneks funksional,ballkon te mbyllur me xham dhe nje tualet.

  • Siperfaqja 120m2
  • Cmimi 550 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property