Zyra me qera ne Bllok Tirane Shqiperi,Ambient biznesi per qira ne Tirane

Zyra me qera ne zonen e Bllokut Tirane

Rruga Brigada 8 Web Reference: Prona3337
€4,600/muaj
  • Property size 550 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 10+ Dhoma
  • Property size 3 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Jepet me qera nje ambient  bznesi me siperfaqe totale 550 m2 nga e cila 300 m2 perbehen  nga 9 zyra 1 depo salle mbledhjesh per 10-12 persona 3 banjo dhe tarac me siperfaqe 250 m2.Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe me punime cilsore ne Zonen e Bllokut.Aktualisht ambienti perdoret nga nje institucion i huaj dhe do te jete i gatshem per tu then me qera ne Dhjetor 2011.

  •  Siperfaqe totale 550 m2
  • Cmimi 4600 euro/muaj

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property