Shtepi per shitje ne Vlore, Apartament ne rrugen Gjergj Araniti per shitje Vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Gjergj Araniti Web Reference: Prona5129
€47,000
  • Property size 98 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 me siperfaqe 98 m2 per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyt ne nje bllok te ri pallatesh ne nje nga zonat me te mira per banim ne qytetin e Vlores prane Rruges Gjergj Aranit dhe vetem 100 metra nga bulevardi kryesor i qytetit.

  • Siperfaqja 98 m2
  • Cmimi 480 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property