Vila me qera ne Tirane Shqiperi

Vile per qera ne Tirane

Rr Elbasanit,Tirane Web Reference: Prona2555
€3,500/muaj
  • Property size 6400 m²
  • Property size 2 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron kete Vile moderne me 3 kate per qera.Vila ka nje siperfaqe prej 640m2 + siperfaqe trualli prej 500 m2Ppunimi  teper cilsore dhe moderne.  Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes eshte zgjidhur me kondicioner per secilin ambient dhe dhoma. Kati 1 – 200 metra katror,Kati 2 – 240 metra katror.Kati 3 – 200 metra katrorKati -1:Sherben si garazhd, parkim, lavanteri, tualet, salle lojrash etj.Kati-2:1 ambient pritjeje , nje ambient tjeter te vecant ngrenie per te ftuar, guzhine + ambient ngrenie per familjen + ambient ndjenjeje per familjen, 2 dhoma gjumi + 1 tualet + 1 lavanteri, veranda dhe dalje ne oborr ku gjendet dhe pishina.Kati-3:Nje ambient pritjeje, 3 dhoma gjumi nder te cilat dhoma e ciftit eshte e pajisur me nje dhome dollap dhe nje tualet gjithashtu me dalje ne verand. Ka nje tjeter tualet i cili eshte ne funksion te gjithe familjes. Ne korridor jane shkallet te cilat te nxjerrin ne tarrace. I gjithe kati eshte i rrethuar me veranda.Vila eshte e rrethuar me oborr i cili eshte i mbjelle bar tapet dhe peme dekorative.Ne anen lindore gjendet pishina e cila eshte me teknologji gjermane, hidromasazh etj.Porta kryesore ku futet makina dhe qepeni jane me telekomand.

  • Cmimi 3 500 euro/muaj

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property